Sitemize hoşgeldiniz şuan misafir olduğunuz için sitemizten tamamiyle yararlnamıyacaksınız. Üye olun yada giriş yapın

Sitemizde sizi görmekten mutluluk duyarız.

LifeStyle Yönetimi
Sitemize hoşgeldiniz şuan misafir olduğunuz için sitemizten tamamiyle yararlnamıyacaksınız. Üye olun yada giriş yapın

Sitemizde sizi görmekten mutluluk duyarız.

LifeStyle Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel bir gün..(devamı)

2 posters
YazarMesaj
Robert Jasper Riddle
Elektro Gitarist
Elektro Gitarist
Robert Jasper Riddle

Tanınmışlık : 0
Rp Partneri : Nathalie S. D'Nile
Meslek : Elektro gitarist xD

Güzel bir gün..(devamı) Empty
MesajKonu: Güzel bir gün..(devamı)   Güzel bir gün..(devamı) Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:58 am

Yavaş yavaş yürüyerek Roma'ya doğru ilerliyor,oraya adım adım yaklaşıyorlardı.Bir kentten başka bir kente geçiş yapacaklardı.Havada aşk kokusu vardı.Biraz önce olanları hala unutamıyordu Jasper.Şu ana kadar hayattaki beklediği şeyde bu du zaten.Yoksa o hayattan nefret eden bir adamdı.Bütün hayatı boyunca hep o anda olmak istiyeceğine emindi.Roma'ya varmışlardı.Gerçektende güzel bir şehirdi Roma.Jasper Nathalie'ye baktı.Ve bir lokantaya doğru ilerliyordu.Jasper onun elini tutmuştu.Kulağına yaklaşıp''Nereyi istersen oraya gidelim?'' diye fısıldadı kulağına.Gerçektende ikisde çok mutluydular.Jasper yanıt bekliyordu aynı zamanda etrafa bakıyor ve bu anın tadını çıkarıyordu.Etrafı bir süzdü.Bütün aşıklar oradaydı.Aynen Jasper ve Nathalie gibi.Bugün birbirlerini çok sevdiğini anlamıştı Jasper.Hatta sadece öpüşenler onlar değil Roma'da bissürü vardı...
Nathalie S. D'Nile
Hemşire
Hemşire
Nathalie S. D'Nile

Rp Partneri : Robert Jasper Riddle
Meslek : Hemşire -Susss xD-

MesajKonu: Geri: Güzel bir gün..(devamı)   Güzel bir gün..(devamı) Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:25 pm

Uzun bir yürüyüşten sonra Roma'ya varmıştık . Bir lokantaya girmeyi planlamış ve iyice yaklaşmıştık . Jasper'ın eli hala belimdeydi ve sarmaş dolaştık . Bundan hoşnuttum ve ben de başımı onun omzuna yaslamıştım . Etrafımızdaki herkes bizim gibiydi . Farklılık yaratmıyorduk . Nereye gidebileceğimizi sordu fakt emin değildim . Dudaklarımı büzdüm . Elini tuttum ve bir lokantaya doğru ilerledik . İçeri girdiğimizde pek de kalabalık olmadığını farketmeiştik . Gerçekten güzel bir mekandı . Loş bi ışıklandırması vardı ve renkleri sadeydi . Oldukça romantik bir ambians yaratılmıştı . Cam kenarında bir masa bulduk ve oraya oturduk ...
Robert Jasper Riddle
Elektro Gitarist
Elektro Gitarist
Robert Jasper Riddle

Rp Partneri : Nathalie S. D'Nile
Meslek : Elektro gitarist xD

MesajKonu: Geri: Güzel bir gün..(devamı)   Güzel bir gün..(devamı) Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 7:48 pm

Jasper şaşkındı.Nathalie'den cevap bekliyordu.Nathalie'ye bakınca dudaklarıı büzüktü.Jasper Nathalie'nin gittiği lokantaya doğru gitti.Gerçektende aşk oranın adı gibiydi.Adı ise biraz sçama ve karmaşıktı.Girerken hızla girdikleri için görememişti.Güzel bir cam kenarı yerine oturdular.Ve Jasper dışarıya baktı gerçektende çok güzel bir yerdi Roma.Ortalarında ise sönük bir mum vardı.Cebinden çakmağı çıkarıp yaktı.Nathalie'ye baktı.Ona vurulmuştu.Birazdan yanlarında garson bitmişti şöyle dedi elinde kağıtla şöyle ''Ne istersiniz efendim'' demişti.Jasper ise bütün paralarını Nathalie'ye verebilirdi.Ona bakıp ''Bana bir tane Beyaz viski,sevgilimede ne istiyorsa onu getirin'' dedi.Gayet mutlulardı.

Güzel bir gün..(devamı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel bir gün..