Sitemize hoşgeldiniz şuan misafir olduğunuz için sitemizten tamamiyle yararlnamıyacaksınız. Üye olun yada giriş yapın

Sitemizde sizi görmekten mutluluk duyarız.

LifeStyle Yönetimi
Sitemize hoşgeldiniz şuan misafir olduğunuz için sitemizten tamamiyle yararlnamıyacaksınız. Üye olun yada giriş yapın

Sitemizde sizi görmekten mutluluk duyarız.

LifeStyle Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buluşma **

2 posters
YazarMesaj
Roseline Candy Blacs
RosCaB Cafe Sahibi
RosCaB Cafe Sahibi
Roseline Candy Blacs

Tanınmışlık : 0
Rp Partneri : Arıyorum, isteyen?
Meslek : RosCaB Cafe Sahibiyim (Hepinizi bekliyorum)

Buluşma ** Empty
MesajKonu: Buluşma **   Buluşma ** Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:23 pm

Erken saatlerde başlayan esinti yüzümü adeta okşuyordu. Roma'nın gürültülü sokaklarında ilerlerken Leonard'la buluşacağımız yere ilerliyordum. Bir park... Değişik ama çekici... Gülümsedim. Üzerimdeki kıyafet beni bambaşka biri yapmıştı. Açık mavi bir elbise... Siyah topuklu ayakkabılar, açılmış saç ve ben...Kendimi tuhaf hissediyordum. Etraf çok sakindi. Benim nefesimden ve esintinin sesinden başka bir ses yoktu. Sanki doğa biz insanlara küsmüştü.

Adımlarımı hızlandırarak etrafıma göz gezdirdim. Nedendir bilmiyorum bugün herkes bana tuhaf geliyordu. Buluşacağımız yere geldiğimi fark ederek durdum. Leonard daha gelmemişti. Ama birazdan burada olurdu. Kafamı çevirerek parka baktım. Yemyeşil çimenlerin arasındaki salıncaklar... Çok hoş bir görünüme sahiptiler. Gözüme kestirdiğim bir banka ilerledim. Yavaşça oturarak gözlerimi yere diktim ve vakitin geçmesi için kendimi yerdeki yeşil çimenlere kaptırdım.
Leonard Jacob Black
Supernatural Cafe Sahibi
Supernatural Cafe Sahibi
Leonard Jacob Black

Rp Partneri : Yonqqq...xD
Meslek : Dükkan Sahibi..Herkesi Dükkanıma Beklerim....xD

Buluşma ** Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma **   Buluşma ** Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:37 pm

Bir sesin beni uyandırışına alışık değildim.Şu sıra sinekler fazla türemeye başlamıştı.Gözlerimi sesin etkisi ile aralayıp, yatağından yavaşça doğruldum. Ayaklarımı tek seferde aşağı doğru salladım. Başımı kaldırmamla duvara yapıştırdığım Hatıra Fotoraflarına göz gezdirdi.Bir fotoğraf gözüme takıldı.Fotoğraftaki Rosaline' idi Leonard nasılda unutmuştu...Bugün rosaline ile randevusu vardı...Hemen giysilerini giyip, aynanın karşısına geçti...

Ayakkabılarını giydikten sonra hemen dışarı çıkıp Rosaline'ile buluşacağı yere doğru ilerlemeye başladı.Burası bir parktı.Parka geldiğinde Rosaline'i gördü.Bir bank'da oturmuş çimenleri izliyordu.Hızlı adımlarla Leo Rosaline'nin yanına ilerlemeye başladı...Rosaline'nin yanına geldi ve :

"Merhaba Rosaline.Nasılsın"...
Roseline Candy Blacs
RosCaB Cafe Sahibi
RosCaB Cafe Sahibi
Roseline Candy Blacs

Rp Partneri : Arıyorum, isteyen?
Meslek : RosCaB Cafe Sahibiyim (Hepinizi bekliyorum)

Buluşma ** Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma **   Buluşma ** Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 10:15 am

''Merhaba Roseline. Nasılsın?''

Duyduğum sesle irkildim. Leonard gelmişti. Kafamı çevirerek kendisini süzdüm. Her zaman ki gibi gayet hoş görünüyordu. Yanıma oturmasını bekledim. Sakin adımlarla gelip oturdu. Aslında çok geç kalmış sayılmazdı.

''İyiyim sen?''

Gözlerimi tekrar parka diktim. Şu an için yapacak bir şey yoktu. Leonard'ın konuşmasını beklemek dışında...

Buluşma **
1 sayfadaki 1 sayfası